Opinie i referencje - ortodonta Wrocław

"Jestem pacjentem Dr Golusik i uważam, że to świetny ortodonta. Lekarz wykonujący swoja pracę z pasją! Bardzo się cieszę, że trafiłem właśnie do niej. Pracownicy tej Kliniki to profesjonaliści. Wiedzą doskonale jak podejść do pacjenta. Przyjazna atmosfera, szczery uśmiech, miła rozmowa. Polecam wszystkim."

Damian P.

"Miesiąc temu zakończyłam leczenie u Pani doktor. Efekt rewelacyjny! Wszystko zgodnie z planem :) duży plus, że o wszystkim, co się będzie działo oraz o wszystkich kosztach byłam poinformowana przed rozpoczęciem leczenia. Cały zespół kliniki bardzo sympatyczny. Serdecznie polecam."

Ewa P.

"Doskonały ortodonta. Z mojego krzywego uśmiechu uczyniła doskonały, pierwszoklasowy zgryz. Zawsze uśmiechnięta, w każdej sytuacji gotowa pomóc; nawet się nie skrzywiła, gdy któryś raz z kolei przyszedłem do niej z częściowo zdewastowanym aparatem. Gorąco polecam."

Wojciech D.

"Z całym sercem mogę polecić Panią Kasię, która sprawiła, że teraz jestem posiadaczką hollywoodzkiego uśmiechu! Całe leczenie przebiegało sprawnie i przyjemnie! Od zdjęcia aparatu minęło już 3 lata, a efekt leczenia w dalszym ciągu jest zdumiewający!"

Barbara K.

"Przemiła osoba, pełen profesjonalizm. Już na początku bardzo dokładnie informuje, co, gdzie za ile, jak długo. W pełni wyprostowała zęby mojej córce. Naprawdę polecam."

Dorota S.

"Wspaniały lekarz, fachowa i miła obsługa. Indywidualnie podchodzi do pacjenta i pamięta imiona :) Do Pani Doktor trafiłam po nieudanym leczeniu ortodontycznym u innego lekarza i jestem bardzo zadowolona. Zdecydowanie polecam!!!"

Marta M.

"Zakończyłam właśnie dwuletnie leczenie u Pani dr Golusik. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Pani Doktor jest przemiłą osobą i świetnym lekarzem. Leczenie zakończyło się w ustalonym na pierwszej wizycie terminie, bez dodatkowych oraz zbędnych wydatków. Dziękuję za profesjonalizm zarówno Pani Doktor, jak i całemu zespołowi OrthoClinic :) Zdecydowanie polecam!"

Magda K.

"Gorąco polecam gabinet OrthoClinic. W styczniu został mi ściągnięty aparat i ukazał się zniewalający uśmiech. 21 miesięcy niedogodności związanej z noszeniem aparatu, ale efekt rewelacyjny. Profesjonalny i sympatyczny personel. Koszty ustalone przed leczeniem, żadnych dodatkowych obciążeń. Polecam leczenie nawet niewielkich wad, bo diabeł tkwi w szczególe ;)"

Magdalena O.

"2 miesiące temu zakończyłam 2.5-roczne leczenie ortodontyczne prowadzone pod opieką Pani doktor. Z perspektywy czasu mogę szczerze powiedzieć, że Pani doktor to niesamowicie miła i cierpliwa osoba, jej głównym celem wydaje się dobro i komfort pacjenta. O wszystkich kosztach byłam informowana z wyprzedzeniem, Pani doktor ma zasadę "nie płacisz za nic, czego nie masz w buzi" (chyba że chcesz) oraz rozłożenie płatności na raty również nigdy nie było problemem. Za wizytami w gabinecie będę tęsknić. Serdecznie polecam."

Joanna R.

"Jestem pacjentką Pani doktor od 3 lat, zakończyłam pół roku temu leczenie ortodontyczne z efektem doskonałym. Aparat nie jest przetrzymywany na zębach na siłę, dla ściągania pieniędzy — w moim przypadku skrócony czas leczenia o pół roku. Poza tym w gabinecie jest się traktowanym indywidualnie, z szacunkiem i leczenie jest bardzo profesjonalne. Wszystkie panie stomatolog w gabinecie są zawsze uśmiechnięte, serdeczne, z dużą wiedzą i widać, że wykonują swoją pracę z pasją. Ponadto w razie problemu, zawsze możliwa dodatkowa konsultacja. Mogę polecić każdemu, bez wątpliwości!"

Marta W.

"Pani Katarzyna to lekarz, którego warto polecić każdemu, kto pragnie mieć piękny uśmiech. Jest osobą sumienną i bardzo przyjazną, stosuje indywidualne podejście do każdego pacjenta. Jest najlepszym specjalistą w zakresie usług ortodontycznych, jakiego spotkałem. Jestem bardzo zadowolony z blisko 2,5-letniego leczenia i gdybym znów miał mieć zabieg ortodontyczny, to od razu kierowałbym się właśnie do niej. Polecam każdemu!"

Sławek S.

"Jestem pacjentką pani Katarzyny i podzielam wszystkie pozytywne opinie. Przystępna cena, miła atmosfera, cały koszt określony z góry w umowie i żadnych dopłat. Ząbki ustawiły się równo w rok, jeszcze ostatnie korekty i mamy zdejmować:) Czyli całe leczenie będzie dużo krótsze niż na umowie. Na konsultacjach w innych gabinetach "grożono" mi wyrwaniem czwórki. Oczywiście u pani Golusik obyło się bez tego. Jestem bardzo wdzięczna koleżance, która mi ją poleciła i wreszcie namówiła mnie na aparat."

Małgorzata H.

Nie zwlekaj, zadbaj o siebie już dziś!

Troszczymy się zarówno o zdrowie, jak i piękny wygląd, a w rezultacie wspaniałe samopoczucie.
Potrzebujesz profesjonalnej pomocy? W OrthoClinic we Wrocławiu czeka na Ciebie szereg specjalistów - nie tylko z zakresu ortodoncji, ale też szeroko pojętej stomatologii. Nasz zespół odpowie na każde pytanie. Zadzwoń!

Poniedziałek – Piątek: 8.00 – 20.00

keyboard_arrow_up